ÚVODNÍ STRANANAŠE SLUŽBYKOUPÍM NEMOVITOSTPRODÁM NEMOVITOSTKONTAKTGDPR

Rodinné domy a vily - prodej - Na prodej rozestavěný rodinný dům 3kk


ID zak. :

Lokalita : Benešov Nad Černou - Český Krumlov

Cena : 2 360 000,00

Vloženo : 17.06.2021

Popis nemovitosti: :

Nabízíme vám na prodej rozestavěný dům 3kk o zastavěné ploše 82 m2 na vlastním pozemku rozloze 1209 m2 v Benešově nad Černou. Nechcete čekat a okamžitě stavět rodinný dům, či jen jej využívat k rekreaci, máte rádi klid a přírodu nejjižnějších Čech, tak máme nemovitost pro vás. Pozemek je umístěn v krajové části obce se slepou komunikací což zajištuje velice klidné žití. Na Pozemku je již vystavěna základová deska s přípojkami inženýrských sítí: pilíř elektro, městská voda, splašková a dešťová kanalizace.

V případě změny projektu lze na totožném půdorysu desky postavit 5kk se dvěma koupelnami a technickou místností (tento dům již stojí na sousedním pozemku). Dokumenty aktuálního projektu jako je půdorys, pohledy, napojení na inženýrské sítě a umístění nemovitosti najdete ve fotogalerii. V případně zájmu dodám podrobnější informace.

 

Benešov nad Černou je obec na rozhraní Novohradských a Slepičích hor, v jihovýchodní části okresu Český Krumlov. Od okresního města je vzdálena 29 km. Nejbližšími městy jsou: 10km Kaplice, 13km Trhové Sviny, 16km Nové Hrady, ale i 33km vzdáleny České Budějovice nejsou překážkou a tato situace bude ještě komfortnější po dostavění dálnice.

 

V případě nezávazné prohlídky či jakéhokoliv dotazu mě kontaktujte, rád se vám budu věnovat.

 

Kontakt na tuto nemovitost:

Lukáš Masnička +420724503483

masnicka@reality-development.cz

Copyright © 2013 - 2018 Reality development