ÚVODNÍ STRANANAŠE SLUŽBYKOUPÍM NEMOVITOSTPRODÁM NEMOVITOSTKONTAKTGDPR

Rodinné domy a vily - prodej - Na prodej 1/2 Rodinného domu 116m2 s bytovou jednotkou 2+1 80m2


ID zak. :

Lokalita : Hlincová hora - České Budějovice

Cena : 5 800 000,00 Kč

Vloženo : 21.04.2021

Popis nemovitosti: :

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1 80 m2 v rodinném domě o zastavěné ploše 116 m2 se zahradou 1044 m2 v obci Hlincová Hora u Českých Budějovic.

 

V domě se stanete podílovými spoluvlastníky na společných částech domu o velikosti ½, kterými jsou garáž, dílna, technická místnost, kotelna, a sklep umístěny v suterénu domu, ve zvýšeném přízemí je veranda a v podkroví pochozí půda.  Zahrada 1044 m2 kolem domu bude jen ve vašem vlastnictví, pouze s břemenem chůze pro horní bytovou jednotku. V zadní části zahrady je studna a zděný zahradní domek k dalšímu využití. Dále jsou zde vzrostlé ovocné stromy, keře a záhony.

Bytová jednotka ve výlučném vlastnictví se nachází ve zvýšeném přízemí a prošla téměř kompletní rekonstrukcí včetně všech rozvodů. V kuchyni je spíž, kvalitní kuchyňská linka z masivu a prostor pro jídelnu.  Dva prostorné pokoje mají dřevěnou podlahu. Koupelna má vanu, wc a prostor pro pračku, kterou je možné umístit i do vedlejší komory (šatny), kde je pro ni připraveno napojení. V prostorech s dlažbou je instalováno podlahové vytápění.  Pro lepší orientaci naleznete půdorys jednotky a suterénu domu ve fotogalerii.

 

U bytové jednotky je vytápění řešeno kotlem na pelety. Možnost napojení na plyn (plynový kotel). Voda je městská s možností přepínání na vodu z vlastní studny a ohřev bojlerem. PENB - G

 

Obec Hlincová hora je obklopena přírodou a dostupnost do krajského města Českých Budějovic zajištuje i MHD.

 

Zajistíme vám financování této nemovitosti.

 

V případě nezávazné prohlídky či dotazu mě neváhejte kontaktovat rád se vám budu věnovat.

 

Kontakt na tuto nemovitost:

Lukáš Masnička +420724503483

masnicka@reality-development.cz

Copyright © 2013 - 2018 Reality development